Posláno autorem: Vesper | 2.8.2010

Lahůdky okurkového času

V současnosti jsme přibližně v polovině letošní okurkové sezóny. Podívejme se, jaké mimořádné události přinesla.

Nejen lamky, ale i lamy komplikují lidem život, a to hlavně v Německu, jak informovaly 19. 7. Novinky.cz. Takže pro příště si dávejte při cestě pozor nejen na černé kočky, ale i na zamilované lamy.

Ve stejnou dobu se server iDnes.cz vytasil sérií článků (které doplnil rozsáhlou fotodokumentací a videi) o řidiči, který omylem natankoval místo nafty benzín, a při následném požáru přišel o své BMW. Nikomu se nic nestalo, ale jednomu z nejčtenějších periodik v zemi to poskytlo šťavnatý materiál na několik dní i se sladkou tečkou v podobě mravního ponaučení (tankuj a mysli). Očividně když už nejde vařit z vody, je načase zkusit to s naftou.

IHNed.cz pro změnu paralyzoval celý svět odhalením, že torrenty slouží nelegálním účelům. Tohoto přelomového zjištění se dobrali „australští výzkumníci“, nepochybně po letech intenzivního bádání. Dosud zcela neškodný prográmek BitTorrent, který donedávna spojoval osoby z různých koutů světa ve všestranně užitečném souznění,  byl okamžitě odsouzen k pobytu na černé listině softwaru, který by mohl počestného uživatele svést na scestí.  Jak krutý osud.

Zatím poslední okurkovou perlu zplodil 2. 8. opět iDnes. Nedaleko Skrbně na Olomoucku byl málem ukraden traktor. Aneb, chcete-li se stát slavným, proveďte v okurkové sezóně jakoukoli pitomost (klidně zcela neškodnou, násilí a originalita netřeba) a publicitu v celostátních denících máte zajištěnou.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Kategorie

%d bloggers like this: